bolest zad

DOMŮ TEJPOVÁNÍ McKENZIEVÝKONOVÝ LASERPOMŮCKY


 

GEL PROTI BOLESTI BIOFREEZE

Gel proti bolesti Biofreeze od americké společnosti Performance Health, Inc. se stal učiněným hitem po celém světě. Mezi produkty svého druhu je opravdovou jedničkou a ví to i miliony lidí po celém světě, kteří tento malý zázrak používají. Gel proti bolesti Biofreeze je skvělým bojovníkem proti bolesti kloubů a svalů fungující na principu kryoterapie, tedy terapie chladem. Vhodný je téměř pro každého, nehledě na to, zda-li trpí bolestmi zad, artrózou nebo má namožené svalstvo. Využijí ho sportovci i senioři.


 

Zpět

 

 

 

 
Rehabilitační pomůcky
 

CVIKY PŘI BOLESTI ZADBolesti zad v kříži patří mezi nejčastěší bolesti zad, které nás postihují. V tomto videonávodu se můžete podívat na několik užitečných cviků, které vám při bolesti zad v bederní oblasti mohou pomoci a zaberou jen několik minut.

Video o tom jakým způsobem chladivý gel funguje a jak vám může pomoci při bolesti zad. Pro zvětšení na celou obrazovku na okno videa dvakrát poklepejte.KINESIOTAPING PŘI BOLESTI ZADV tomto videonávodu vám ukážeme, jak se za pomoci kinesio tapu, neboli tejpování, zbavit bolesti zad v bederní oblasti. Aplikace podle návodu je jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí jen správně nalepit a bolest velmi rychle poleví. Podrobnější popis aplikace naleznete v příspěvku níže.