bolest zad

DOMŮ TEJPOVÁNÍ McKENZIEVÝKONOVÝ LASERPOMŮCKY


 

MASÁŽNÍ PŘÍPRAVKY COSIMED

cosiMed je tradiční německý výrobce wellness produktů vhodných pro masáže, rehabilitace a wellness obecně. Má dlouholetou tradici a jeho masážní přípravky cosiMed se řadí mezi špičku na německém trhu. cosiMed klade důraz na kvalitu použitých ingrediencí. Vývojáři všech wellness výrobků cosiMed pečlivě vybírají veškeré složky a soustředí se zejména na obnovitelné a přírodní zdroje, s čímž jde ruku v ruce fakt, že většina výrobků je plně kompatibilní i s citlivou pokožkou.

Mezi masážní přípravky cosiMed patří zejména masážní oleje, emulze a krémy. Velké oblibě se těší také prvotřídní wellness masážní oleje cosiMed, luxusní masážní svíčky cosiMed s omamnou vůní, jež okouzlí vaše smysly a na vzestupu jsou také speciální ayurvédské masážní oleje cosiMed. Všechny jmenované masážní přípravky cosiMed mají špičkové vlastnosti, díky nimž si jej oblíbili nejen maséři, ale i jejich klienti.

 

Zpět

 

 

 

 
Rehabilitační pomůcky
 

CVIKY PŘI BOLESTI ZADBolesti zad v kříži patří mezi nejčastěší bolesti zad, které nás postihují. V tomto videonávodu se můžete podívat na několik užitečných cviků, které vám při bolesti zad v bederní oblasti mohou pomoci a zaberou jen několik minut.

Video o tom jakým způsobem chladivý gel funguje a jak vám může pomoci při bolesti zad. Pro zvětšení na celou obrazovku na okno videa dvakrát poklepejte.KINESIOTAPING PŘI BOLESTI ZADV tomto videonávodu vám ukážeme, jak se za pomoci kinesio tapu, neboli tejpování, zbavit bolesti zad v bederní oblasti. Aplikace podle návodu je jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí jen správně nalepit a bolest velmi rychle poleví. Podrobnější popis aplikace naleznete v příspěvku níže.