bolest zad

DOMŮ TEJPOVÁNÍ McKENZIEVÝKONOVÝ LASERPOMŮCKY


 

Ortézy a bandáže Mueller

Mueller je již desítky let lídrem na poli sportovních ortéz a bandáží. Vyvíjí a vyrábí nejen kolenní, loketní, kotníkové, bederní a ramenní ortézy, ale také speciality jako jsou například ortézy na zmírnění příznaků tenisového lokte. Jednotlivé ortézy vyrábí Mueller vždy v několika stupních tuhosti, podle aktuální potřeby ochrany.

Mueller Sports Medicine

Firma Mueller Sports Medicine se zabývá vývojem a výrobou produktů pro sportovní medicínu již od roku 1961. Mezi nejprodávanější produkty této značky patří tejpovací pásky fixační i elastické, již zmiňované ortézy a bandáže, lepidla na tejpy, různé chrániče, medicínské kufry a podobně.

Kde si ortézu nebo bandáž koupit

Sportovní ortézy a bandáže Mueller si můžete pořídit i on-line na www.ortezy.cz nebo na www.rehabilitacnipomucky.cz. Před koupí ortézy se vždy poraďte se svým fyzioterapeutem.

 

 


 

Zpět

 

 

 

 
Rehabilitační pomůcky
 

CVIKY PŘI BOLESTI ZADBolesti zad v kříži patří mezi nejčastěší bolesti zad, které nás postihují. V tomto videonávodu se můžete podívat na několik užitečných cviků, které vám při bolesti zad v bederní oblasti mohou pomoci a zaberou jen několik minut.

Video o tom jakým způsobem chladivý gel funguje a jak vám může pomoci při bolesti zad. Pro zvětšení na celou obrazovku na okno videa dvakrát poklepejte.KINESIOTAPING PŘI BOLESTI ZADV tomto videonávodu vám ukážeme, jak se za pomoci kinesio tapu, neboli tejpování, zbavit bolesti zad v bederní oblasti. Aplikace podle návodu je jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí jen správně nalepit a bolest velmi rychle poleví. Podrobnější popis aplikace naleznete v příspěvku níže.