bolest zad

DOMŮ TEJPOVÁNÍ McKENZIEVÝKONOVÝ LASERPOMŮCKY


 

TEJPOVACÍ PÁSKY TEMTEX

Tejpovací pásky TEMTEX od společnosti Towatek Korea Co., Ltd. jsou vysoce kvalitní tejpovací pásky, jež se v posledních letech staly jedničkou na českém trhu. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, což zaručuje skvělou prodyšnost tejpovací pásky a schopnost rychlého schnutí. Tejpovací pásky TEMTEX jsou pružné, díky vysoce pružným polyuretanovým vláknům obsaženým v bavlněné přízi. Pružnost tejpu je velice důležitá, zajišťuje totiž jeho smrštitelnost na svůj původní rozměr.

 

Zpět

 

 

 

 

 
Rehabilitační pomůcky
 

CVIKY PŘI BOLESTI ZADBolesti zad v kříži patří mezi nejčastěší bolesti zad, které nás postihují. V tomto videonávodu se můžete podívat na několik užitečných cviků, které vám při bolesti zad v bederní oblasti mohou pomoci a zaberou jen několik minut.

Video o tom jakým způsobem chladivý gel funguje a jak vám může pomoci při bolesti zad. Pro zvětšení na celou obrazovku na okno videa dvakrát poklepejte.KINESIOTAPING PŘI BOLESTI ZADV tomto videonávodu vám ukážeme, jak se za pomoci kinesio tapu, neboli tejpování, zbavit bolesti zad v bederní oblasti. Aplikace podle návodu je jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí jen správně nalepit a bolest velmi rychle poleví. Podrobnější popis aplikace naleznete v příspěvku níže.